Cestovní kancelář Marted s.r.o.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA
ID: 604010

Termín: 19.04. (Pá) - 26.04. (Pá) 2019

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Ostrava (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 27 830 Kč

Program

1. den
odlet z Katowic nebo Krakowa do Dubaje, města zlata a kontrastů, arabských tradičních zvyků, dynamické moderní výstavby a unikátních projektů. Transfer na hotel, ubytování, 1. nocleh.
2. den
snídaně, odjezd na výlet, během kterého se seznámíte, jak se starou tradiční částí města, tak i s novou moderní částí. Okružní jízda začíná u dubajského zálivu Creek, který rozděluje Dubaj na dvě části, a kde se přeplavíte z jednoho břehu zálivu na břeh druhý vodním taxi Abra. Zastávka na tradičním trhu s kořením a látkami, možnost nákupu na neopomenutelném trhu se zlatem. Dále se projíždí turistickou oblastí Jumeirah s oblíbenou pláží Jumeirah Beach. Zastávka u jedné z nejhezčích mešit Emirátů Jumeriah Mosque a na pláži, odkud si prohlédnete jeden ze symbolů Dubaje – luxusní hotel Burj Al Arab (plachetnice, 7*). Následuje jeden z mega projektů Dubaje – palmový ostrov. Okružní jízda dále pokračuje po ulici Sheikh Zayed Road – mrakodrap vedle mrakodrapu. Okružní jízda je zakončená zastávkou v Dubai Mallu (největší nákupní centrum v Dubaji), které nadchne svým obrovským akváriem a překrásně zpívající a tančící fontánou pod nejvyšší věží světa Burj Khalifa (828 m). Možnost pozdního oběda (není v ceně) individuálně během zastávky v nákupním centru s širokou nabídkou restaurací. Návrat na hotel kolem 19.00 hodiny, 2. nocleh.
3. den
snídaně, dopoledne volný den v Dubaji, v odpoledních hodinách odjezd na safari v poušti, tzv. Jeep Safari Desert. Přistavenými terénními vozy vyjedete za hranice města do pouště, kde budete sjíždět písečné duny a během krátkých zastávek budete mít možnost do západu slunce fotografovat nekonečnou poušť rozprostírající se kolem vás. Po setmění vás bude čekat příjemně strávený večer v beduínském kempu pod otevřeným nebem, kde můžete ochutnat vodní dýmku, nechat si namalovat ornament henou na kůži, vyzkoušet si tradiční oblečení, svézt se na velboudovi, nebo se připojit tancem k vystoupení bříšní tanečnice. Večeři formou švédských stolů si můžete vychutnat při sezení na arabských polštářích kolem tradičních nízkých stolků. Návrat na hotel kolem 22.00 hodiny, 3. nocleh.
4. den
snídaně, kolem 10.00 hodiny odjezd do Abu Dhabi – hlavního městem SAE. Pro svou výstavbu mrakodrapů, úhlednost a záplavu zeleně bývá často nazýváno „Emirátským Chicagem či Los Angeles“. Abu Dhabi je největším městem ze všech sedmi emirátů a bylo prvním městem Emirátů, ve kterém byla objevena ropa. Zhruba během dvouhodinové cesty (z Dubaje) budete sledovat poušť kolem vás. Možná i uvidíte se volně procházejícího velblouda po nekonečné poušti. Prohlídka Abu Dhabi zahrnuje kromě města samotného i působivé nábřeží, nazývané Corniche, poloostrov Breakwater s historickou vesničkou Heritage Village, dominantu města – masivní a unikátní luxusní hotel Emirates Palace 7* (foto zastávka) a návštěvu největší mešity v SAE – Sheikh Zayed Mosque. Cestou z Abu Dhabi zastavíme na oběd a podíváte se na ostrov Yas Island, kde se nachází dráha Formule 1 a zábavný park Ferrari World (vstup na závodiště a do zábavního parku není z časových důvodů zahrnut v okružní jízdě). Návrat na hotel kolem 18.00 hodin, 4. nocleh.
5. den
snídaně, v poledních hodinách uvolnění pokoje a odjezd do pětihvězdičkového hotelu Double Tree by Hilton Resort & Spa, ubytování, volný den, možnost lenošení na pláži a koupání v moři (lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma), večeře, 5. nocleh.
6. den
snídaně, volný program, možnost lenošení na pláží a koupání v moři, případně možnost zakoupení fakultativního výletu, večeře, 6. nocleh.
7. den
snídaně, volný program, možnost lenošení na pláží a koupání v moři, případně možnost zakoupení fakultativního výletu, večeře, 7. nocleh.
8. den
snídaně, transfer na letiště v Dubaji a odlet do Katowic nebo Krakowa.
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Katowice nebo Krakow-Dubaj-Katowice nebo Krakow
4× ubytování se snídaní v hotelu kategorie 3*
okružní jízdy v Dubaji
Abu Dhabi a Jeep Safari dle programu
1× večeře a 1× oběd v rámci výletů
3 x ubytování v hotelu kategorie 5* s polopenzí
česky nebo slovensky hovořící delegát/průvodce
transfery
letištní taxu a služby
bezpečnostní taxu a palivový poplatek.
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění včetně storna zájezdu za 490 Kč
fakultativní výlety. Městská hotelová taxa splatná na recepci hotelu 2
75 USD/pokoj/noc ve 3* hotelu a 5
5 USD/pokoj/noc v 5* hotelu. Možnost zajištění transferů na trase Ostrava - letiště Katowice nebo Krakow a zpět cena 600 Kč/osoba v obou směrech.
Slevy
Sleva 4 % ze základní katalogové ceny při objednání zájezdu do 28. 2.
19.04. (Pá) - 26.04. (Pá) 2019 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
L v 1/2 - lůžko dospělý (standardní)
Polopenze
Letecky/Ostrava
-4%27 830 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSpojené arabské emiráty
MístoSpojené arabské emiráty
HotelSpojené Arabské Emiráty
L v 1/2 - lůžko dospělý (standardní)
Termín19.04.2019 - 26.04.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoOstrava
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Cestovní kancelář Marted s.r.o. IČO: 26820323
Cestovní kancelář Marted s.r.o.
Náměstí Svobody 528, 739 61, Třinec
IČO: 26820323
Spisová značka: C 25798 vedená
u rejstříkového soudu v Ostravě

 
Vytvářím objednávku...